35 Yıldır sizlerle...

Ersin İnşaat

Ersin İnşaat 35 yıldır sizleri sıcak yuvalara kavuşturmanın gururu ile yaşıyor.Her bütçeye uygun cazip ödeme seçeneklerimizle, gelin sizinde sıcak bir yuvanız olsun.

Hakkımızda

Ersin İnşaat 35 yıldır sizlere Ailenizle Birlikte Huzurla Yaşayabileceğiniz Kaliteli projeler inşaa Ediyor...

Ersin İnşaat Ortaklar
Halil ÖZTÜRK & Hamit AKKOÇ
1985'ten bugüne

Kalite; Bizim Gücümüz

35 yıldır sizlerele olan ERSİN iNŞAAT kurulmuş olduğu günden itibaren müşteri memnuniyetinin verdiği avantajla yapılarda yenilikçi çözümler getirmeyi amaç edinmiş; kalifiyeli eleman, uygun hammadde, hızlı çözüm üretmeyi bir bütün halinde işine yansıtmış bir firmadır.

Hizmetlerimiz
Her Alan Bizim İçin Önemli

Hizmetlerimiz

Konut İnşaatı ve Satışı

Konut inşa etmekten öte yaşam alternatifleri sunmayı hedefleyen misyonu ile 35 yıllık tecrübesiyle, Kayseri'nin en güzel coğrafyalarında çok sayıda standartlarda konutlar ürettik .

Kamuya Yönelik Projeler

Planlama, ihale ve inşaat konusundaki deneyimlerinden güç alan Ersin İnşaat, ülkemizin diğer kamu kurumları ile işbirliği içinde vatandaşlar için çeşitli sosyo-ekonomik fırsatlar yaratmaktadır

Proje Hizmetleri

Ersin İnşaat olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, firma bünyemizde statik proje mimari, elektrik, mekanik ve altyapı proje hizmetleri sunmaktayız.

Toplu Konut Projeleri

Konut projeleri için geliştirme, aktif proje yönetimi ve inşaat denetimi hizmetleri sunmaktayız.

Kat Karşılığı İnşaat

Arsa sahibi, konut sahibi kişiler kendi imkanlarıyla inşaat yapamıyorsa veya bu işi daha önce yapmış müteahhitlere inşaat projelerini yaptırmak istiyorlarsa bu kat karşılığı inşaat yöntemi kullanırlar.

Mimarlık Hizmetleri

Mimarlık kendi başına bir mimari tasarım değil çevre planlaması ile ele alınarak yakın çevre,mevcut doğal yapısı,yöresel mimarinin ve malzemelerinin sentezlenmesiyle oluşur. Çizdiğimiz her proje kendi kriterleri ve çevresiyle özgündür.

Gökkent Sitesi / A Blok
Gökkent Sitesi / B Blok
Tavlusun 2
Gökkent Sitesi / A Blok
Gökkent Sitesi / B Blok
Tavlusun 2

Çözüm Ortaklarımız

Scroll to Top