ERSİN İNŞAAT 35 Yıldır Sizleri Sıcak Yuvalara Kavuşturmanın Gururunu Yaşıyor…

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Kayseri’de ; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Sizinde bir eviniz olsun istiyoruz…

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Ersin İnşaat’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

A title

Image Box text

Vizyonumuz

Bugüne kadar getirdiğimiz ahlaklı ve profesyonel iş anlayışını, müşteri memnuniyetini ve ticari itibarımızı, gelecek nesillere büyüterek aktarmak;

Misyonumuz

Stratejilerine uygun inşaat projelerini; etkin proje yönetimi ve planlanan kârlılıkta tamamlayarak, elde ettigi başarıların mutluluğunu, tatminini ve saygınlığını paydaşlarıyla; övüncünü ve kazancını da çalışanlarıyla paylaşan, kalıcı bir inşaat firması olmak.

A title

Image Box text